Často kladené dotazy

Pouze držitel Bim karty může po nasbírání bodů za nákupy a jejich následném uplatnění na zapojených prodejnách získat cenově zvýhodněné zboží zařazené do věrnostního programu. Registrací Bim karty dostáváte možnost získat různé slevové poukazy či poukazy na zboží za zvýhodněnou cenu, nižší ceny na vybrané výrobky a personalizované nabídky zboží.

Plastovou Bim kartu si vyzvednete na prodejně zapojené do věrnostního programu. Na tuto kartu se již načítají body za nákupy. Do 30ti dnů od prvního použití karty je nutné se zaregistrovat na www.bimkarta.cz. V rámci této registrace uvedete číslo Bim karty, kterou jste obdrželi na prodejně a dojde k propojení s vytvářeným účtem. Nebo se můžete registrovat přímo na www.bimkarta.cz. Po dokončení registrace Vám bude vygenerována elektronická Bim karta, kterou si můžete nahrát do aplikace Google Pay nebo Apple Wallet.

Kontaktujte nás na bimkarta@cba.cz nebo v pracovní dny na tel. čísle 603 222 261 nebo 737 224 662, rádi Vám pomůžeme.

V případě nečitelného čárového kódu na BIM kartě postupujte následovně:

  • 1. Na pokladně si vyzvedněte novou BIM kartu
  • 2. Přihlaste se do zákaznické zóny na www.bimkarta.cz
  • 3. V sekci MOJE KARTY zvolte možnost PŘIDAT DALŠÍ KARTU K MÉMU ÚČTU
  • 4. Zadejte číslo nové karty a klikněte na ODESLAT
  • 5. Doposud nasbírané body zůstávají na vašem zákaznickém účtu, s novou kartou je můžete plně využívat
  • 6. Kartu s nečitelným čárovým kódem můžete zlikvidovat
V případě dotazů nás kontaktujte na bimkarta@cba.cz nebo v pracovní dny na tel. čísle 603 222 261, 737 224 662. 

Stav bodového konta zákazník zjistí na účtence, pokud předložil při nákupu Bim kartu nebo je k dispozici v zákaznické zóně účastníka.

K jednomu zákaznickému účtu je možné přiřadit až 5 karet v plastové nebo elektronické podobě. Další kartu přiřadíte jednoduše po přihlášení do Vašeho účtu (Moje karty > Přidat další kartu k mému účtu). Každá karta má svůj unikátní kód.

Ne. V případě registrace do zákaznické zóny na webu www.bimkarta.cz je nutné zadat platný email a tuto registraci potvrdit ve své emailové schránce. V případě, že si Bim kartu vyzvednete na prodejně bez registrace, bude funkční 30 dní, poté je nutné dokončit registraci prostřednictvím zákaznické zóny na www.bimkarta.cz a potvrdit v emailu.

Bim kartu uplatníte na vybraných prodejnách CBA. Kompletní seznam najdete v sekci Prodejny nebo na www.cba.cz.